Automobilių nuoma Kauno mieste

Šia paslauga kviečiame pasinaudoti laikinosios sostinės gyventojus ir miesto svečius.

Kodėl verta rinktis mašinų nuomą Kaune?

Kaunas siūlo gausybę pramogų, tačiau reikia pripažinti, kad dideliame mieste greitai pasiekti norimus objektus gali būti sudėtinga.  Viešasis transportas miesto svečiui gali pasirodyti painus, o ir stotelių išsidėstymas ne visada sutampa su keliautojo maršrutu. Automobilio ir navigacinės sistemos pagalba, ši užduotis tampa kur kas paprastesnė.

Pirmą kartą lankantis Kaune būtina pasivaikščioti Laisvės alėja ir pajusti jos istorija persmelktą dvasią,  gyvūnų mylėtojus pradžiugins didelis zoologijos sodas, kurį nuo Laisvės alėjos, važiuodami automobiliu, pasieksite vos per 15 minučių. Kaunas žavi savo archajiškumo ir šiuolaikiškumo harmonija. Nemuno krante išdidžiai puikuojasi Žalgirio arena ir bene labiausiai didmiesčio simbolį primenantis prekybos ir pramogų centras. Visus lankomiausius miesto objektus be vargo pasieksite automobilio pagalba, nesunkiai rasite, kur pastatyti transporto priemonę.

Mikroautobuso nuoma Kaune

Siūlome rinktis ir mikroautobusų nuomą Kaune. Rentcar.lt nuomoja Ford Transit modelio, dyzelinius mikroautobusus, Jūsų tolimesnėms kelionėms.
Keliaujantiems į užsienio šalis ir grįžtantiems į Lietuvą, siūlome automobilių nuomą Kauno oro uoste.
Jūsų patogumui, nuomojami lengvieji automobiliai su mechanine bei automatine greičių dėžėmis. Kiekvienas gali rinktis papildomas nuomos paslaugas: jei keliaujate su vaikeliu – prireiks specialios kėdutės, jei kartu su savimi turite didelį bagažą – pravers stogo bagažinė, svetimame mieste, savaime suprantama bus naudinga ir automobiliui pritaikyta navigacijos sistema.

Automobilių nuoma Kaune

Kodėl verta rinktis Rentcar.lt automobilio nuomą Kaune?

Tinklapyje įdiegta patogi rezervacijos sistema, kuria pasinaudoję, galėsite išsinuomoti automobilį Kaune.
Visos nuomojamos mašinos yra tvarkingos, naujos, nuolat kruopščiai prižiūrimos mūsų specialistų.
Rentcar.lt verta rinktis jei ieškote ilgalaikės automobilių nuomos Kaune pigiau – užsakant mašiną, taikome lanksčią kainodaros sistemą.

Rentcar.lt išsinuomotą lengvąjį automobilį ar mikroautobusą, galite atsiimti:

  • Kauno oro uoste, adresu Oro uosto g. 4;
  • Kauno geležinkelio stotyje, adresu Palemono g. 78;
  • Kauno autobusų stotyje, adresu Vytauto pr. 24;
  • Šilainiuose, adresu Mosėdžio g. 7-99.

Taip pat galite atsiimti automobilį Jums patogioje vietoje, Kauno mieste.