AUTOMOBILIO NUOMA KAUNO MIESTE

Automobilių nuoma Kaune pasirūpins Jūsų patogia ir saugia kelione po nuostabia architektūra ir išskirtiniu kraštovaizdžiu garsėjantį miestą, kuriame gausu muziejų, teatrų ir kitų lankytinų objektų. Laikinoji sostinė žavi ne tik Lietuvos, bet ir užsienio turistus. Puikus susisiekimas ir išvystyta infrastruktūra leidžia mėgautis patogiomis kelionėmis ne tik mieste, bet ir už jo ribų. Automobilių nuoma Kaune yra praktiškas sprendimas tiek miesto svečiams, vertinantiems galimybę savarankiškai pažinti laikinąją Lietuvos sostinę, tiek patiems kauniečiams, ieškantiems patogios transporto priemonės laisvalaikiui, darbui ar pramogoms.

KODĖL VERTA RINKTIS AUTOMOBILIŲ NUOMĄ KAUNE?

Kaunas siūlo gausybę pramogų, tačiau reikia pripažinti, kad dideliame mieste greitai pasiekti norimus objektus gali būti sudėtinga. Viešasis transportas miesto svečiui ar rečiau autobusu keliaujančiam kauniečiui gali pasirodyti painus, o ir stotelių išsidėstymas ne visada sutampa su keliautojo maršrutu. Gera žinia ta, kad keliaujant automobiliu ir vadovaujantis navigacine sistema, ši užduotis tampa kur kas paprastesnė.

Pirmą kartą lankantis Kaune būtina pasivaikščioti Laisvės alėja ir pajusti jos istorija persmelktą dvasią, gyvūnų mylėtojus pradžiugins didelis zoologijos sodas, kurį, važiuodami automobiliu, nuo Laisvės alėjos pasieksite vos per 15 minučių. Visus, apsilankiusius Kaune, sužavės archajiškumo ir šiuolaikinės architektūros sintezė. Nemuno krante išdidžiai puikuojasi Žalgirio arena ir bene labiausiai didmiesčio simbolį primenantis prekybos ir pramogų centras. Automobilių nuoma Kaune leis lengvai ir greitai pasiekti visus lankomiausius miesto objektus, o rūpesčių bagažą sumažins visame mieste patogiai išdėstytos automobilių stovėjimo vietos.

MIKROAUTOBUSŲ NUOMA KAUNE

Jei galvojate apie tolimesnę kelionę, persikraustymą ar išvyką su draugais, visus Jūsų lūkesčius atitiks mikroautobusų nuoma Kaune. Rentcar.lt nuomoja naujus „Ford Transit“ dyzelinius mikroautobusus, užtikrinančius patogų ir saugų važiavimą. Techniškai tvarkingi, saugūs ir ilgoms kelionėms pritaikyti mikroautobusai leis mėgautis visais kelionės privalumais, pamirštant bet kokius viešojo transporto sukeliamus rūpesčius.

Keliaujantiems į užsienio šalis ir grįžtantiems į Lietuvą, siūlome automobilių nuomą Kauno oro uoste. Tai patogus sprendimas, leidžiantis be jokių papildomų rūpesčių iš lėktuvo persėsti į automobilį ir leistis į suplanuotą kelionę.

Jūsų patogumui nuomojami lengvieji automobiliai gali būti su mechanine bei automatine greičių dėžėmis, o ilgoms kelionėms ar didesnei keliautojų kompanijai siūloma patogi mikroautobusų nuoma. Kiekvienas rentcar.lt klientas gali rinktis ir papildomas nuomos paslaugas: jei keliaujate su vaikeliu – prireiks specialios kėdutės, jei kartu su savimi turite didelį bagažą – pravers stogo bagažinė, o svetimame mieste pagelbės patogiai valdoma navigacijos sistema.

Automobilių nuoma Kaune

Kodėl verta rinktis Rentcar.lt automobilio nuomą?

  • Svetainėje įdiegta patogi rezervacijos sistema, kuri leis greitai ir lengvai išsinuomoti automobilį Kaune.
  • Visi nuomojami automobiliai ir mikroautobusai yra nauji, tvarkingi ir kruopščiai prižiūrimi mūsų specialistų.
  • Ilgalaikė automobilių nuoma Kaune kainuoja mažiau – užsakant automobilį ilgesniam laikotarpiui, taikome lanksčią kainodaros sistemą.
Tinklapyje įdiegta patogi rezervacijos sistema, kuria pasinaudoję, galėsite išsinuomoti automobilį Kaune.
Visos nuomojamos mašinos yra tvarkingos, naujos, nuolat kruopščiai prižiūrimos mūsų specialistų.
Rentcar.lt verta rinktis jei ieškote ilgalaikės automobilių nuomos Kaune pigiau – užsakant mašiną, taikome lanksčią kainodaros sistemą.

Rentcar.lt išsinuomotą lengvąjį automobilį ar mikroautobusą, galite atsiimti:

  • Kauno oro uoste, adresu Oro uosto g. 4;
  • Kauno geležinkelio stotyje, adresu Palemono g. 78;
  • Kauno autobusų stotyje, adresu Vytauto pr. 24;
  • Šilainiuose, adresu Mosėdžio g. 7-99.

Automobilį Kauno mieste galite atsiimti ir kitoje Jums patogioje vietoje.