Automobilių nuoma Palangoje

Palanga – bene populiariausias Lietuvos kurortas, mėgstamas tiek pačių lietuvių, tiek svečių iš užsienio šalių. Tiesa Palangos miestas nėra labai didelis ir pasimėgauti miesto siūlomomis pramogomis gali pakakti vos kelių dienų. Tačiau visai netoli yra ir Šventoji, ir Klaipėda, ir daugelis kitų, turistų aplenkiamų vietų, kurias galima aplankyti atostogų metu.

Automobilių nuoma Palangoje – viena iš Rentcar.lt teikiamų paslaugų. Išsinuomoti galima lengvąjį automobilį, taip pat, mikroautobusą, jei Jūsų atostogautojų kompaniją sudaro daugiau nei penki žmonės. Siūlome patogias atsiėmimo bei grąžinimo sąlygas, lanksčią kainodarą, jei automobilis reikalingas ilgesniam laikotarpiui.

Lietingos lietuviškos vasaros dažnai užkerta kelią pramogoms po atviru dangumi, o kad ieškoti alternatyvų būtų paprasčiau, pakanka sėsti į mašiną ir džiaugtis jaukia kelione bei pilnaverčiu poilsiu.

Išsinuomoti automobilį Palangoje aktualu tiems, kurie pavargo pėsčiomis minti J. Basanavičiaus gatvę ir ilgisi kitokių pramogų – aplankyti tolimesnius paplūdimius, parkus, greičiau ir patogiau pasiekti Šventosios kurortinį miestelį, Olando kepurės skardį. Taip pat, pasirinkus poilsiui atokesnę vietą, toliau nuo kurorto centro, ar atvykus į Palangą viešuoju transportu. Patirti miesto dvasią iš naujo, aplankyti stulbinančius dvarus ir alėjas, neriboti savo veiklos – visa tai daug paprasčiau, kai galima norimas vietas pasiekti automobilio pagalba.

Automobilių nuoma Palangos oro uoste –

viena aktualiausių Rentcar.lt siūlomų paslaugų.

Daugelis į užsienio šalis išvykusių lietuvių grįžta būtent per Palangos oro uostą. Automobilio nuoma išsprendžia dažnai iškylančias problemas, kai artimieji neturi galimybės atvykti parsivežti  parskrendančiųjų. Tai taip pat puikus sprendimas grįžtantiems trumpalaikei viešnagei. Užsakyti mašinos nuomą galima paprastai net ir gyvenantiems užsienyje – pakanka užpildyti pagrindiniame www.rentcar.lt puslapyje patalpintą formą ir nuomos sutartis bus be vargo paruošta tiesiog internetu.

Rentcar.lt užtikrina Jūsų kelionės saugumą, nuomai siūlydami tik naujus, techniškai tvarkingus automobilius. Užsakovui pageidaujant, galima papildomai išsinuomoti vaikišką kėdutę, stogo bagažinę, navigacijos įrangą. Tie, kurie mėgsta visiškai nesukti galvos, turi galimybę užsakyti papildomo draudimo paslaugą.

Automobilių nuoma Palangoje

Rentcar.lt išsinuomotą lengvąjį automobilį ar mikroautobusą Palangoje, galite atsiimti:

  • Palangos oro uoste, adresu Liepojos pl. 1.

Taip pat galite atsiimti automobilį Jums patogioje vietoje, Palangos mieste.