Automobilių nuomą Klaipėdoje.

Automobilių nuoma Klaipėdoje išpopuliarėjo augant poreikiui keliauti patogiau ir greičiau, kai neturite nuosavos transporto priemonės. Atvykus į kitą miestą atostogauti, produktyviau apžiūrėti čia esančius lankytinus objektus, patekti iš vienos vietos į kitą, nesistengiant perprasti vietinės viešojo transporto sistemos, nebūti apribotam laiko – tai vos keletas priežasčių rinktis mašinų nuomą.

Komfortabili ir saugi kelionė – užvis svarbiausia, kalbant apie atostogas ar seniai planuotus susitikimus. Būtent todėl, klaipėdiečius ir miesto svečius kviečiame pasinaudoti automobilių nuomos paslaugomis iš Rentcar.lt. Čia nuomojami tik nauji automobiliai, kurių priežiūra rūpinasi Rentcar.lt specialistai. Jūsų patogumui, siūlome išsinuomoti ir navigacijos sistemą, vaikišką kėdutę, stogo bagažinę.

Poilsiaujant uostamiestyje smagu apžiūrėti ne tik čia pat esančius objektus, mėgautis pasivaikščiojimais senamiestyje, bet ir patirti uostamiesčio dvasią visapusiškai. Ieškantiems atokesnio privažiavimo į pajūrį ir kerinčių vaizdų – Klaipėdos pažiba Olando kepurė automobiliu, iš senamiesčio, pasiekiama vos per 20 minučių. Šiek tiek arčiau – išsiilgusiems paplūdimio – turistų mėgstama Melnragė. Ypač patogu automobiliu patekti ir į Kuršių neriją, kur prieglobstį ras, tie, kurie vertina ramybę ir autentišką gamtovaizdį.

Norintiems visapusiškai išnaudoti laiką Klaipėdos regione, rekomenduojama aplankyti ir netoli uostamiesčio įsikūrusį zoologijos sodą. Klaipėdos zoologijos sodas iš senamiesčio, automobilių pasiekiamas vos per 15 minučių.

Ilgalaikė automobilių nuoma, tiesa, aktuali ne tik atvykstantiems atostogauti į uostamiestį, bet ir klaipėdiečiams, kurie įsikūrė užsienio šalyse ir grįžta aplankyti artimųjų. Nuomotis mašiną tokiu atveju verta labiau, nei turėti nenaudojamą automobilį tėvynėje ir rūpintis jo priežiūra.

Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje

Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje – taip pat populiari Rentcar.lt paslauga. Planuojantiems tolimesnę kelionę, ar net persikraustymą, reikalinga didesnė transporto priemonė – tam puikiai tiks nuomojami Ford Transit nauji, dyzeliniai mikroautobusai.

Automobilių nuoma Klaipėdoje

Rentcar.lt siūlo transporto priemonių nuomos paslaugas Klaipėdoje. Norimą automobilį galima atsiimti:

  • Tarptautinėje jūrų perkėloje, adresu Perkėlos g. 10;
  • Klaipėdos autobusų stotyje, adresu Butkų Juzės g. 9;
  • Klaipėdos traukinių stotyje, adresu Priestočio g. 1;
  • Sūdmantuose, adresu Žiedo g. 2;
  • Kvietiniuose – Gargždupio g. 3A.

Taip pat galite atsiimti automobilį Jums patogioje vietoje, Klaipėdos mieste. Užsakyti automobilio nuomą galite užsukę į pagrindinį www.rentcar.lt puslapį, o į visus iškilusius klausimus mielai atsakysime telefonu: +37064065132 arba elektroniniu paštu: info@rentcar.lt