Toliau nurodytos privatumo taisyklės reglamentuoja MB „Joredita“ elektroninės automobilių nuomos sistemos rentcar.lr pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus bei tvarką.

Duomenų pateikimas automobilių nuomos  sistemoje Rentcar.lt

Registracijos ir užsakymo pateikimo formose privalote pateikti išsamią bei teisingą informaciją apie save. Jeigu pateikti duomenys netikslūs, melagingi ar klaidinantys, elektroninės parduotuvės administracija turi teisę anuliuoti Jūsų registraciją ar apriboti galimybes naudotis automobilių nuomos paslaugomis. Asmeniniams duomenims pasikeitus, atnaujinkite juos nedelsiant.

Asmens duomenys renkami ir naudojami tik teisėtais ir apibrėžtais tikslais, Jūsų automobilio nuomos patogumui, sklandžiam automobilių pristatymui užtikrinti. Jūsų El. pašto adresas tiesioginės rinkodaros tikslais gali būti naudojami tik gavus Jūsų sutikimą, kurį duodate, įvesdami duomenis naujienlaiškio užsakymo formoje arba užsakydami pažymėję, kad sutinkate gauti mūsų naujienlaiškius.

Slapukai

Jūsų kompiuteryje (ar mobiliajame įrenginyje) įrašome slapukus (angl. „cookies“), kurie padeda atpažinti Jus, kaip ankstesnį svetainės naudotoją, taip pat, padeda paprasčiau naudotis visomis sveitainės funkcijomis.

Asmens duomenų teikimas trečiosioms šalims

MB “Joredita” neteikia asmens duomenų trečiosioms šalims, išskyrus įstatymų nustatytais atvejais Lietuvos Respublikoje veikiantiems teismams, Valstybinei mokesčių inspekcijai, antstoliams, teisėsaugos institucijoms, taip pat, kitiems teisėtą interesą turintiems tretiesiems asmenims.

Informacija nepilnamečiams

Be tėvų ar globėjų sutikimo, nepilnamečiams automobilių nuomos sistemoje pateikti asmeninių duomenų nerekomenduojame.

Taisyklių keitimas

MB „Joredita“ turi teisę keisti Privatumo taisykles, apie tai pranešdami šioje automobilių nuomos sistemoje Rentcar.lt . Jei po taisyklių pakeitimų toliau naudojatės svetainės teikiamomis paslaugomis, laikytina, kad Jūs sutinkate su minėtais pakeitimais.

Baigiamosios nuostatos

Iškilę nesutarimai dėl numatytų taisyklių vykdymo sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, toliau klausimai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.