Automobilių nuoma Vilniuje

Automobilių nuoma Vilniuje – aktuali paslauga tiek miesto svečiams, tiek patiems vilniečiams. Pasimesti viešojo transporto tvarkaraščiuose išties paprasta, jei tik lankotės mieste, ar įprastai važinėjate mašina.

Vilnius – ne tik Lietuvos sostinė. Tai istorinis miestas, įkvepiantis savo architektūra, unikaliu laisvės pojūčiu ir galimybėmis. Kiekvienas čia apsilankęs, be abejonės nebegalės šio miesto išmesti iš širdies. Vilniaus senamiestis išskirtinai patogus savo susisiekimu – gerai išvystytos tiek pėsčiųjų, tiek automobilių eismo sąlygos, paprasta rasti, kur pastatyti mašiną. Pasigrožėjus sostinės senamiesčio architektūra, būtina aplankyti istorinę Gedimino pilį, taip pat nepamiršti aplink Vilnių išsidėsčiusių gamtos užuovėjų.

Miesto svečiams, kurie neabejingi istorinei architektūrai, patiks legendinė Trakų pilis, užburianti archajiška dvasia. Iš Vilniaus į Trakus, automobiliu nuvyksite per kiek daugiau nei pusvalandį.

Automobilių nuoma Vilniuje aktuali norintiems greičiau pasiekti tikslą ir produktyviau praleisti laiką. Rentcar.lt teikia trumpalaikės ir ilgalaikės nuomos paslaugas, o renkantis ilgesnį nuomos laikotarpį, siūlo ir patrauklesnes kainas.

Mikroautobusų nuoma Vilniuje

viena iš Rentcar.lt siūlomų paslaugų. Ypač patogu rinktis mikroautobusą, kai planuojate išvyką, kurioje dalyvaus daugiau žmonių, planuojate persikraustymą, o galbūt ir apsipirkimą. Visi nuomojami mikroautobusai yra nauji, dyzeliniai.

Tokiame judriame mieste kaip Vilnius labai svarbu vairuoti automobilį, kuriame galite jaustis saugiau ir būti užtikrinti, kad jis yra techniškai tvarkingas. Tuo rūpinasi Rentcar.lt specialistai. Užtikriname, kad visi lengvieji automobiliai yra nauji ir visiškai parengti Jūsų pilnaverčiam vairavimui.

Pageidaujantys gali užsakyti ir papildomas paslaugas, tokias kaip vaikiškos kėdutės nuoma, stogo bagažinės, navigacijos sistemos nuoma. Šias paslaugas galėsite paprastai pasirinkti pildant užsakymo formą.

Automobilių nuoma Vilniaus oro uoste – patogus sprendimas, atvykstantiems iš užsienio šalių, taip pat, grįžtantiems atostogauti į Lietuvą. Čia pat galėsite keisti lėktuvo vietą į mašiną ir leistis į nepamirštamas keliones!

Automobilių nuoma Vilniuje

Rentcar.lt išsinuomotą lengvąjį automobilį ar mikroautobusą, galite atsiimti:

  • Vilniaus oro uoste, adresu Rodūnios kl. 10A;
  • Gariūnuose, Gariūnų g. 71;
  • Vilniaus traukinių stotyje adresu Sodų g. 22;
  • Vilniaus autobusų stotyje adresu Sodų g. 22.

Taip pat galite atsiimti automobilį Jums patogioje vietoje, Vilniaus mieste.