AUTOMOBILIŲ NUOMA VILNIAUS MIESTE

Automobilių nuoma Vilniuje aktuali ne tik miesto svečiams, bet ir patiems vilniečiams. Didžiausias Lietuvos miestas pasižymi intensyviu eismu, todėl čia gan lengva pasimesti viešojo transporto tvarkaraščiuose, ypač tuomet, jei Vilniuje lankotės retai arba esate įpratę važinėti nuosavu automobiliu. Automobilių nuoma Vilniuje yra nepakeičiamas sprendimas, jei sugedo Jūsų transporto priemonė, jei atvykote į sostinę susipažinti su miesto architektūra, muziejais ar kitais lankytinais objektais, tačiau nenorite priklausyti nuo viešojo transporto sistemos, taip pat – jei Jums reikalingas automobilis darbui, svečių priėmimui, šventėms, atostogoms, išvykai su draugais ar šeima.

Vilnius – ne tik Lietuvos sostinė. Tai viso pasaulio turistus viliojantis istorinis miestas, įkvepiantis savo architektūra, unikaliu laisvės pojūčiu ir galimybėmis. Net neabejojame, kad kiekvienas, apsilankęs sostinėje, nebegalės šio miesto išmesti iš širdies. Vilniaus senamiestis išskirtinai patogus savo susisiekimu – čia gerai išvystytos tiek pėsčiųjų, tiek automobilių eismo sąlygos, paprasta rasti automobilių stovėjimo vietas. Pasivaikščiojus miesto gatvėmis ir pasigrožėjus senamiesčio architektūra, būtina aplankyti istorinę, mitais ir legendomis apipintą Gedimino pilį ir nepamiršti jaukių gamtos užuovėjų, išsidėsčiusių aplink Vilnių.

Istorinei architektūrai neabejingiems miesto svečiams patiks legendinė Trakų pilis, užburianti archajiška dvasia ir išskirtiniu kraštovaizdžiu. Iš Vilniaus į Trakus automobiliu nuvyksite per kiek daugiau nei pusvalandį.

Automobilių nuoma Vilniuje aktuali visiems, norintiems greičiau pasiekti kelionės tikslą ir produktyviai praleisti laiką. Rentcar.lt teikia trumpalaikės ir ilgalaikės nuomos paslaugas. Pasirinkus ilgesnį nuomos laikotarpį, pasiūlysime Jums patrauklesnes kainas.

Mikroautobusų nuoma Vilniuje

Patogių mikroautobusų nuoma Vilniuje yra viena iš Rentcar.lt siūlomų paslaugų. Mikroautobusą patogu rinktis tuomet, kai planuojate išvyką, kurioje dalyvaus daugiau žmonių, taip pat, jei galvojate apie persikraustymą ar didesnį apsipirkimą. Nauji dyzeliniai rentcar.lt mikroautobusai užtikrins saugią ir komfortišką kelionę Lietuvoje ir užsienyje.

Mes suprantame, kad tokiame judriame mieste kaip Vilnius labai svarbu vairuoti saugų ir techniškai tvarkingą automobilį – būtent tuo ir rūpinasi Rentcar.lt specialistai. Užtikriname, kad visi lengvieji automobiliai ir mikroautobusai yra nauji ir visiškai parengti Jūsų saugiai bei maloniai kelionei.

Esant poreikiui, galite užsisakyti ir papildomas paslaugas. Teikiame vaikiškos kėdutės, navigacijos, stogo bagažinės nuomos paslaugas, kurias galėsite pasirinkti pildydami užsakymo formą.

Automobilių ir mikroautobusų nuoma Vilniaus oro uoste – itin patogus sprendimas, atvykstantiems iš užsienio šalių, taip pat grįžtantiems atostogauti į Lietuvą. Čia pat galėsite keisti lėktuvo vietą į mašiną ir leistis į nepamirštamas keliones!

Automobilių nuoma Vilniuje

Rentcar.lt išsinuomotą lengvąjį automobilį ar mikroautobusą galite atsiimti:

  • Vilniaus oro uoste, adresu Rodūnios kl. 10A;
  • Gariūnuose, Gariūnų g. 71;
  • Vilniaus traukinių stotyje adresu Sodų g. 22;
  • Vilniaus autobusų stotyje adresu Sodų g. 22.

Automobilį Vilniaus mieste galite atsiimti ir kitoje Jums patogioje vietoje.